FAQ

Tak, wszystkie przedmioty tworzone w MIBI Decor są wykonywane ręcznie.

Nasze produkty powstają ręcznie, bez użycia maszynowej precyzji, dlatego też każdy przedmiot będzie się nieznacznie różnił.

Różnice mogą jednak dotyczyć jedynie tekstury, koloru czy charakterystycznych dla betonu niedoskonałości (bąbelki powietrza, rysy). Forma, kształt i materiał wykorzystany do produkcji zawsze pozostają takie same.

Do produkcji przedmiotów używamy spoiw mineralnych w różnych konfiguracjach.

Do każdego nowego projektu podchodzimy indywidualnie, dlatego proporcje i skład materiałów mogą się zmieniać.

Jednak kluczowym elementem każdego naszego wyrobu jest beton, często wykończony stylowymi dodatkami.

Nasze produkty, chociaż tworzone z wydawać by się mogło niezniszczalnego betonu, są jednak delikatne. Jest to spowodowanie ich rozmiarami, kształtem, a także specyfiką użytkową. Dlatego też tak ważne jest prawidłowe obchodzenie się z produktami MIBI Decor.

Wszystkie przedmioty zostają zabezpieczone hydrofobowo, dlatego też mogą być czyszczone z dodatkiem wody. Nie należy jednak myć ich w zmywarce czy urządzeniach wykorzystujących duże ciśnienie.

Przedmioty posiadające wykończenia np. z tekstyliów nie powinny być prane ani czyszczone środkami chemicznymi lub za pomocą urządzeń parowych itp.

Utrzymujemy stany magazynowe, dlatego średni czas realizacji zamówienia nie powinien przekraczać 3 dni roboczych.

Jeśli zastanawiasz się czy twoje zamówienie dotrze na czas, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie w celu potwierdzenia.

Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy Inpost – kurierem, lub do Paczkomatu.

Zamówienie można opłacić za pomocą wygodnego przelewu online (Przelewy24), który daje możliwość wyboru wielu form płatności.

Możesz również wybrać opcję płatności za pobraniem.

Jak najbardziej! Realizujemy również indywidualne zamówienia. Jeśli masz pomysł na przedmiot z betonu, prześlij nam swoją wizję na hello@mibidecor.com, a postaramy się ją zrealizować.

Wkrótce w zakładce #CUSTOM pojawią się zdjęcia indywidualnych realizacji.